Detail pozice

Segment Marketing Specialist - Resident Postpaid (m/ž)

Segmentový marketing je alfou a omegou komerčních aktivit O2. Tým Resident Postpaid přímo odpovídá za mobilní výnosy v segmentu rezidentních zákazníků, vytváří a uvádí v život nové propozice mobilních služeb. Detailně zná zákazníky, jejich chování, generuje nápady a monetizuje  jejich potenciál. Sleduje trendy v telekomunikacích a hledá jejich využití v životním cyklu našich zákazníků, zjednodušuje jim život, inspiruje je a baví je našimi službami. 

Přineste své nápady, budou u zákazníků vidět a zároveň jim pomůžete objevovat možnosti komunikace, datových služeb a digitálních technologií.

Vaše budoucí práce:

• Vlastníte jasně vymezenou část P&L segmentu mobilních rezidentních zákazníků.
• Proaktivně vymýšlíte a navrhujete komerční aktivity a řídíte jejich implementaci, včetně definice parametrů služby, synergických efektů, zajištění připravenosti prodejních kanálů a marketingové komunikace.
• Znáte své zákazníky, rozumíte jejich chování a potřebám a dokážete vyhodnotit a identifikovat potenciál pro rozvoj svěřené oblasti.
 • Sledujete nové trendy, technologie, inovace i konkurenci v dané oblasti na trhu. 
• Aktivně spolupracuje s dalšími týmy – prodejní kanály, produktový development, online, marketingová komunikace, , hardware tým, customer value management, finance a další,…

Co u Vás hledáme:

• Ideální bude, pokud máte VŠ vzdělání se zaměřením na obchod / marketing , ale podmínkou to není, nadšení pro věc má pro nás větší hodnotu.
• Oceníme tak 3 roky zkušeností s tvorbou marketingových propozic/ kampaní a jejich implementací – dobře můžete analogie použít nejen z oblasti telekomunikací ale i IT / FMCG / retailového prodeje / finančních služeb .
• Bude se Vám hodit, pokud máte zkušenosti z prodeje nebo produktového managementu. .
• Půjde Vám práce od ruky, pokud máte silné komerční uvažování, zaměřené na hodnotu a zkušenosti s řízením hodnoty zákazníků.
• Můžete se spolehnout, že budete pracovat samostatně, budete si sami organizovat vlastní práci, budete vlastníkem své agendy a své nápady budete vy osobně diskutovat s vedením společnosti a věřte nám, je to inspirativní.
• A jestli k Vám sedí schopnosti jako kreativita a zvídavost (skvělých nápadů si opravdu ceníme), dovednost přesvědčivě prezentovat, řídit realizaci vlastních aktivit, analytické myšlení a schopnost myslet „ve velkém“ na základě dostupných dat a údajů, je to pro Vás role šitá na míru.
• Ke své práci občas využijete i angličtinu, proto je fajn mít její aktivní znalost.

Co pro Vás máme my:

Mezi naše nejoblíbenější benefity patří příspěvek na pracovní mobilní telefon dle vlastního výběru až do výše 18 000 Kč nebo cafeterie s 18 000 body.

O2 ale nabízí širokou škálu dalších benefitů, od zvýhodněné O2 TV a domácího internetu, jazykových kurzů, nebo příspěvek na připojištění až po stravenkový paušál, 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.

Seznam všech benefitů najdete na zde: https://kariera.o2.cz/benefity

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Nelly Pánková
Nastavení cookies