Detail pozice

Retail Sales analytik

Náš tým BI & Analytics se rozrůstá, a proto hledáme do týmu nové kolegy - analytiky.

Mezi primární oblasti našeho týmu, kterým se věnujeme patří kompletní analytika a reporting nad celou sítí značkových prodejen a nově také nad kanálem Přímého prodeje.

Právě proto hledáme nového kolegu, který bude mít na starost kompletní analytiku nad novým prodejním kanálem přímého prodeje.

Chceš se stát součástí našeho týmu a podílet se na tom, jak vypadá odměňování, plánování, reporting pro Přímý prodej? Pak hledáme právě Tebe!

A koho do týmu hledáme?

Určitě jedna z hlavních věcí, kterou požadujeme je TÝMOVOST! Spojují nás nejen čísla, tabulky ale i mimopracovní aktivity a koníčky

Hledáme osobu, kterou láká propojování zdánlivě nepropojitelného a má chuť hledat nové cesty, proto kladný vztah k číslům a excelu nesmí chybět. Znalost Accessu, popř SQL není podmínkou, ale je výhodou.

Co můžeš očekávat?

Náplň práce analytika je u nás velmi rozmanitá. Od široké škály různých analýz, přes predikce vývoje produktů, výkonu, návštěvnosti až po plánování, odměňování nebo správu PnL celé prodejní sítě.

Na základě výstupů Tvé práce pak dochází k zásadním rozhodnutím managementu o dalším směřování celého retailu – proto ZODPOVĚDNOST a ČASOVÁ FLEXIBILITA jsou pro nás klíčové.

BENEFITY PRO TEBE

✔Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu.
✔Každé 2 roky příspěvek až 7 200 Kč na nový telefon.
✔18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
✔Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy.
✔Multisport kartu – nadupanou vstupenku do wellnes a fitka.
✔5 týdnů dovolené pro odpočinek.
✔Stravenky v hodnotě 105 Kč (O2 přispívá 65 Kč).
✔Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Kateřina Popek