Detail pozice

BI Analytik (m/ž)

Hledáme pozici v týmu BI Solution, kde jsou soustředěny veškeré aktivity spojené s rozvojem centrálního datového skladu společnosti, účelových datamártů a systému pro řízení marketingových kampaní. V týmu BI Solution řešíme jak datovou i systémovou analýzu, vývoj, testing i provoz.

Pracujeme s moderními technologiemi, jako například Teradata Database, TPT (Teradata Parallel Transporter), PDC (Proces Dispatch Center), UDI (Unified Data Integration), PowerDesigner, Oracle DB, Oracle Goldengate, MSSQL, MDS (Master Data Services), SSIS, Apache Kafka (Kafka Broker, Kafka Connect, Kafka Streams, Confluent Platform), UNICA Campaign, Pracujeme agilně ve SCRUM a aplikujeme DevOps přístupy.

Vaše budoucí práce:

Vaší hlavní pracovní náplní by byla pozice BI Analytika, primárně zaměřená na datovou a systémovou analýzu ve všech oblastech, na spolupráci jak s business uživateli, tak i s týmem vývojářů a testerů.

Budete pracovat v devítičlenném týmu zkušených analytiků, kteří dokonale znají potřeby business uživatelů a společnosti.

Co u Vás hledáme:

• Pokročilá znalost SQL
• Schopnost komunikace s business uživateli a umět převést jejich myšlenky do řeči vývojářů, příp. až k funkčnímu řešení
• Analytické schopnosti a nadšení pro práci s daty
• Uvítáme zkušenosti s BI/DWH

Co pro Vás máme my:

Mezi naše nejoblíbenější benefity patří příspěvek na pracovní mobilní telefon dle vlastního výběru až do výše 7 200 Kč nebo cafeterie s 18 000 body.

O2 ale nabízí širokou škálu dalších benefitů, od zvýhodněné O2 TV a domácího internetu, jazykových kurzů, nebo příspěvek na připojištění až po stravenky, 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.

Seznam všech benefitů najdete na zde: https://od.o2.cz/prehled-benefitu

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Lucie Krčmová