Detail pozice

UX Designer pro samoobsluhu Moje O2 (m/ž)

Staň se součástí týmu, který je plně odpovědný za design prostředí Moje O2. Hledáme UX/UI designera, který dobře zapadne do naší party a bude mít chuť zlepšovat uživatelskou zkušenost s Moje O2, a to nejen na úrovni našich externích zákazníků, ale i interních uživatelů. Jako jediný operátor totiž máme pouze jedno společné prostředí pro zákazníka i specialistu na CC či na prodejně.

Můžeš se těšit na:

✔ Tým mladých designerů, kteří mají pod palcem rozvoj samoobslužné zóny Moje O2. Tvoji práci tedy uvidí většina zákazníků O2 a že jich není málo :-).
✔ Příležitost podílet se i na dalších stěžejních projektech O2.
✔ S přechodem na novou knihovnu React se můžeš těšit na větší míru flexibility a možnosti realizace.
✔ Zodpovědný přístup – pracujeme na základě výzkumů/dat, přes UX testování k přípravě wireframů až po grafické návrhy.
✔ Spolupráci napříč firmou, kde máš možnost ovlivňovat design nových produktů a s nimi spojených zákaznických procesů. Největšími parťáky pro nás jsou segment, produkt, obchod, IT.

Koho hledáme:

Rádi bychom designéra, kterého práce baví, zapadne k nám do týmu a bude se v něm cítit dobře.
✔ Člověka se zkušeností s designem webových nebo mobilních aplikací, který umí připravovat scénáře, UX testy a pracovat s některými nástroji, ve kterých se designy navrhují. (My používáme Axure, Figma).
✔ Designéra, který umí argumentovat, vysvětlovat a zároveň edukovat proč a na základě čeho navrhuje řešení a zároveň se umí poprat s názory jiných a vytěžit z nich inspiraci pro vlastní práci.
✔ Člověka, který neustále hledá nové trendy a cesty a umí je následně přenést do praxe, i když se přitom mohou objevovat překážky.

Co pro tebe máme my:

Mezi naše nejoblíbenější benefity patří příspěvek na pracovní mobilní telefon dle vlastního výběru až do výše 7 200 Kč nebo cafeterie s 18 000 body.

O2 ale nabízí širokou škálu dalších benefitů, od zvýhodněné O2 TV a domácího internetu, jazykových kurzů, nebo příspěvek na připojištění až po stravenky, 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.

Seznam všech benefitů najdete na zde: https://od.o2.cz/prehled-benefitu

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Zora Válová
Za Brumlovkou 2
140 22  Praha-Michle
Česká republika