Detail pozice

Operátor kybernetické bezpečnosti (m/ž)

Do bezpečnostního týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, kteří nám pomohou s dohledem kybernetické bezpečnosti našich zákazníků. Jedná se především o korporátní společnosti a státní sféru. V našem týmu máme na starost zejména monitoring a vyhodnocení stavu bezpečnosti prostředí zákazníka.
Pro naše zákazníky obvykle pracujeme od 7 do 19 hodin v pracovní dny a pro vybrané se flexibilně přizpůsobíme jejich potřebám. Standardní pracovní doba je 8 hodin. Nabízíme možnost pracovat v zajímavém prostředí a nástroji, které se neustále rozvíjí. Aktivně spolupracujeme s experty svého oboru a pro inspiraci se potkáváme se zajímavými lidmi abychom posunuli kybernetickou bezpečnost blíž běžným uživatelům.

Vaše budoucí práce:

Vaše práce bude zaměřena na kybernetickou bezpečnost zákazníků společnosti O2 – jedná se především o korporátní společnosti a státní sféru.
• Budete mít na starosti obsluhu bezpečnostních monitorovacích nástrojů a zpracování bezpečnostních incidentů včetně dodržení lhůt SLA.
• Součástí práce je i zajišťování a zpracovávání podkladů pro bezpečnostní analýzy.
• Zároveň se budete podílet na úpravě, konfiguraci a ladění systémů bezpečnostního monitoringu.

Co u Vás hledáme:

• Praxe v informačních technologiích a zájem o oblast kybernetické bezpečnosti.
• Pokročilá znalost práce s kancelářskými nástroji jako je MS Office.
• Základní znalosti Windows server, OS Win, OS Linux/UNIX, Firewall, TCP/IP, LAN/WAN.

Co pro Vás máme my:

Mezi naše nejoblíbenější benefity patří příspěvek na pracovní mobilní telefon dle vlastního výběru až do výše 7 200 Kč nebo cafeterie s 18 000 body.

O2 ale nabízí širokou škálu dalších benefitů, od zvýhodněné O2 TV a domácího internetu, jazykových kurzů, nebo příspěvek na připojištění až po stravenky, 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.

Seznam všech benefitů najdete na zde: https://od.o2.cz/prehled-benefitu

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Lucie Krčmová