Detail pozice

Marketingový specialista do Interní komunikace v O2 (m/ž)

• Píšeme
Jsme tým Interní komunikace a naším primárním úkolem je psát. A to jak články, tak texty, ale děláme i zajímavé rozhovory s lidmi v O2. Vymýšlíme komunikační kampaně od A-Z (kreativita, text, kanály, grafika, analytika).

Témata jsou různorodá od nového obsahu v O2 TV přes tarify, komunikaci ke Klusákovu dokumentu V síti, HR, Nadace a CSR, rozhovory s kolegy atd.

Kreativitě se meze nekladou, píšeme lidsky, bez korporátštiny. Také jsme spustili nový Intranet, který funguje jako sociální síť, takže komunikační nástroj máme parádní.

• Organizujeme eventy
Pořádáme Vánoční večírky (letos se hlásíme do Zlatého středníku s večírkem na téma pouť, měli jsme točící labutě, střelnici i cukrovou vatu), Manažerské konference (Meet Factory, Kotelna Libčice, Pragovka,..), Grilovačky na střeše a spoustu dalších.

• Děláme HR marketing
Hlavně Instagram a Facebook O2 Žije.

• Fušujeme ale i do IT projektů

Hodně o naší práci najdete i na Linkáči mojí současné šéfky: https://www.linkedin.com/in/novakovaandrea/

Mezi moje nejoblíbenější projekty patří například: Svoboda není samozřejmost, Sazejstromy.cz, O2 Žije příběhy nebo třeba portál Chytrá škola.

Dej nám o sobě vědět a ráda se s tebou potkám!

Budu se těšit!
Šárka

Koho hledám?

Kromě jiného potřebuji někoho, kdo je technicky zdatný. Nedělá mu problém natočit a sestříhat video (nebo má chuť se to naučit) a Excel a Power Point jsou pro něj naprosto ok.

Co ti můžeme nabídnout?

Kromě fajn klasiky v podobě stravenek, příspěvku na mobilní telefon a 5 týdnů dovolené, máme i 18 000 na útratu v cafeterii, hezkou O2 HUB kavárnu nebo možnost pracovat na střeše na čerstvém vzduchu, kde si dokonce přes oběd můžeš s kolegy zagrilovat.

Také se můžeš přihlásit na spoustu zajímavých inspirativních workshopů a vzdělávacích kurzů od výroby kokedamy, přes programování až k životu bez lepku.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Brumlovkou 266/2, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

O2 Czech Republic a.s.

 

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Ivana Hálková
Za Brumlovkou 266/2
140 22  Praha - Michle
Česká Republika