Detail pozice

Regionální manažer/ka akvizičního týmu SMB - Jihočeský kraj

Chcete se stát pánem/teamleadrem vlastního projektu pod silnou značkou O2 a vybudovat stabilní obchodní tým? Dáváme příležitost ambiciózním lidem stát se manažerem prodejního týmu, kde bude jeho denní chléb vedení obchodních zástupců, určování jejich priorit, vedení obchodních porad, pravidelné zpětné vazby atd. Váš tým se bude skládat zhruba z 12 obchodníků, kteří budou mít na starosti akvizice malých a středních firem (SMB). Pokud je práce pro Vás důležitá, ale chcete mít prostor i pro rodinu a koníčky, tak pojďte pracovat k nám a staňte se pánem svého času!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

• Zodpovědnost za plnění prodejních cílů ve svěřeném regionu prostřednictvím externích obchodních zástupců (EOZ) a kvalitu prodejního procesu.
• Motivace a vedení týmu k výsledkům, rozvoj prodejních dovedností EOZ v terénu, koučování, mentorování, školení.
• Zodpovědnost za adaptaci nováčků a jejich následný rozvoj.
• Analýza výsledků a prodejních aktivit.
• Spolu s obchodníky budete vymýšlet nové možnosti jak oslovit zákazníky, jakými cestami se jim podaří naplnit stanovené cíle a dosáhnout tak finančních bonusů.
• Budete mít k dispozici velké rozhodovací pravomoci ohledně nabídky, agresivity i kompenzací a zároveň ponesete veškeré pozitivní i negativní důsledky za svá rozhodnutí.
• Pravidelné měsíční porady s týmem, workshopy a školení s EOZ.
• Řízení toku informací mezi O2 a EOZ, e-mailová komunikace, reporting.

CO MÁ A UMÍ TEN/TA, KOHO HLEDÁME:

• Dlouholetá praxe v oblasti prodeje nebo zkušenost s vedením prodejního týmu v oboru telekomunikací.
• Schopnost samostatně postavit a držet obchodní strategii obslužnosti zákazníků a držení výnosů pro svěřený region.
• Vysoká orientace na výkon, schopnost a vnitřní motivaci dosahovat stanovených cílů.
• Strategické, koncepční a analytické myšlení.
• Vynikající organizační schopnosti, verbální i neverbální komunikaci na velmi dobré úrovni.
• Ochotu přijímat výzvy a zodpovědnost.
• Živnostenský list nebo ochotu si jej zřídit.
• ŘP skupiny B., možnost využívat vlastní automobil

CO ZA TO:

• Flexibilní spolupráci se silným partnerem - O2 Czech Republic a.s.
• Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací.
• Motivační ohodnocení dle plnění cílů, aktivit a zodpovědností.
• Možnost podílet se na tvorbě strategie celého prodejního kanálu.
• Pravidelné porady, školení a podpora ze strany národního manažera a možnost sdílet své zkušenosti s kolegy. Učíme se jeden od druhého, nikdo se neveze a nikdo není bez podpory.
• Flexibilní pracovní doba – budete pánem svého času a sami si rozvrhnete pracovní týden.
• Pracovní nástroje: ultrabook, firemní sim karta s neomezeným tarifem.
• Slevy na produkty a služby a k tomu další výhody jako slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody) atd.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Mzda

70000-120000 Kč/měsíc

Benefity

Provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

O2 Czech Republic a.s.

Kontakt

Daniela Poková
Za Brumlovkou 266/2
140 00  Praha-Michle
Česká republika