Detail pozice

Junior Social Media Specialist (m/ž)

Do týmu nadšených contenťáků a social media manažerů hledáme kolegu, který má alespoň 1 rok zkušenosti z agentury nebo klientské strany. U nás si přičichne k velkým projektům a ještě tučnějším budgetům, dáme mu prostor vymýšlet si vlastní obsah, prosadit si svoje nápady a budovat značku, kterou zná každý Čech. Oproti agentuře mu nabídneme stabilitu, školení přímo od Googlu a Faceeboku a spoustu benefitů, které dělají práci o dost hezčí.

A teď k tomu, co by náš nový kolega měl umět?

Určitě mít zkušenosti s tvorbou contentu (psát copy a vědět co komu zadat), správou kampaní na všech platformách a jejich reportingem. Plus se umět pohrabat v analytice a se získanými daty dál pracovat. Samostatnost a dodržování deadlinů je základ základů, protože práce je často nad hlavu. Pak už snad jen aby snesl trochu těch korporátních procesů, kterým se prostě nevyhne. Ty pozitiva ale rozhodně převažují :).

Co pro Vás máme my:

Mezi naše nejoblíbenější benefity patří příspěvek na pracovní mobilní telefon dle vlastního výběru až do výše 7 200 Kč nebo cafeterie s 18 000 body.

O2 ale nabízí širokou škálu dalších benefitů, od zvýhodněné O2 TV a domácího internetu, jazykových kurzů, nebo příspěvek na připojištění až po stravenky, 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.

Seznam všech benefitů najdete na zde: https://od.o2.cz/prehled-benefitu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Brumlovkou 266/2, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

O2 Czech Republic a.s.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Ivana Hálková
Za Brumlovkou 266/2
140 22  Praha - Michle
Česká Republika