Detail pozice

Obchodník - péče o stávající firemní zákazníky O2 (m/ž)

Hledáme šikovné obchodníky, kteří chtějí flexibilní pracovní dobu, starat se o svěřené portfólio našich zákazníků a vydělat si zajímavé peníze.

Váš den bude pestrý, budete trávit hodně času u zákazníků, kde samostatně povedete obchodní jednání. Dostanete pracovní ultrabook s neomezenými daty, který Vám ulehčí práci a díky němu můžete uzavírat smlouvy přímo u zákazníků. U nás nevysedáváme v kanceláři, naopak jsme hodně v terénu a díky tomu jsou naše výsledky rychle vidět.

A jak vypadá Váš tým? Čeká na Vás 14 obchodníků, se kterými je sranda a vždy Vás podpoří! Back office včetně telefonistky, která Vám šetří čas tím, že Vám navolává schůzky a teamleader, který Vás umí namotivovat tak, abyste dosáhl/a těch nejlepších výsledků!

Co bude Vaším úkolem:

• Péče o portfolio firem ve svěřeném regionu - jedná se o malé a střední firmy
(SMB segment)
• Akviziční činnost - prodej fixních, mobilních a ICT produktů, Car Control,
kamerové systémy, O2 TV, eKasa, ... stávajícím a novým firemním zákazníkům
společnosti O2
• Řešení požadavků zákazníka
• Samostatné vedení obchodních jednání v terénu
• Vytváření komplexních nabídek pro firemní zákazníky
• Pravidelný reporting a komunikace s kolegy, účast na týmových poradách

Co má a umí ten/ta, koho hledáme:

• Příjemné a profesionální vystupování
• Zkušenosti na pozici obchodního zástupce podmínkou
• Výborné komunikační schopnosti (prezentační a vyjednávací)
• Silná orientace na cíl
• Odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita
• Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Co za to:

• Spolupráci se silnou společností – O2 Czech Republic a.s.
• Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení skládající se z fixní části a z
bonusové složky
• Smlouvu na HPP
• Firemní auto
• Multisport karta
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené
• Možnost kariérního postupu
• Slevy na služby a produkty - neomezené volání či slevy pro rodinu a kamarády,
zvýhodněný internet na doma, O2 TV

Podpoříme Vás:
• Tablet jako pracovní nástroj
• Projdete propracovaným systémem úvodního zaškolení a následně můžete
využívat doškolování formou individuálních školení
• Budete mít podporu ze strany seniorního manažera a možnost sdílet své
zkušenosti s kolegy v týmu. Učíme se jeden od druhého, nikdo se neveze a
nikdo není bez podpory.

V případě zájmu o zařazení do výběrového řízení pošlete prosím své strukturované CV pomocí odpovědního formuláře. Budete-li vyhovovat výše uvedeným požadavkům, ozveme se vám do 14 dnů s možností osobní schůzky. Pokud ne přesto vám děkujeme za projevený zájem a přejeme mnoho úspěchů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Brumlovkou 266/2, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

45000-55000 Kč/měsíc

Benefity

Provize z prodeje, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

O2 Czech Republic a.s.

Kontakt

Daniela Poková
Za Brumlovkou 266/2
140 00  Praha-Michle
Česká republika