Detail pozice

Supervizor/ka Call Centra

Jsme firma, kterou všichni dobře znáte. Neustále pro své zákazníky vyvíjíme nové atraktivní služby a produkty. V zákaznickém centru O2 v Pardubicích v tuto chvíli pracuje více než 400 lidí, a všichni máme jasně danou svou roli a s ní související zodpovědnosti. Nyní hledáme do našich řad nového Supervizora, který bude silnou oporou a dobrou inspirací pro svůj tým konzultantů na Call Centru. Pokud jste proaktivní a zodpovědný člověk, který se rád dělí o inovativní nápady, můžete to být právě vy!

Jak si práci u nás můžete představit?

- Vedete tým přibližně patnácti konzultantů. K tomu se váže kromě jejich motivace také plánování a řízení provozu.
- Na starosti budete mít už zkušené konzultanty, ale i úplné nováčky. Se všemi však pracujete na jejich adaptaci, rozvoji, na pravidelné bázi jim poskytujete zpětnou vazbu a celkové hodnocení.
- Ponesete zodpovědnost za nastavené požadavky a plány. Budete proto připravovat a implementovat nástroje a metody pro jejich zajištění, a rovněž pro optimalizaci pracovních postupů.
- Při práci sbíráte náměty a nápady operátorů i kolegů, které pak můžete využít při dalších aktivitách.

Co u Vás hledáme:

- Hledáme především proaktivní osobnost, která má schopnost vést svěřený tým.
- Pokud jste dosud pracovali v jiném oboru, nebo ještě nemáte zkušenosti s vedením týmu, nevěšte hlavu, možná si i tak padneme do oka. Pro nás je důležité mít ten správný zápal pro věc. Klíčové jsou pro nás i dovednosti z oblasti aktivního prodeje produktů.
- Příjemné vystupování a skvělou orientaci v MS Office bereme jako samozřejmost.
- Kolektiv obecně vnímáte jako přátelské prostředí, kde všichni sdílíme své zkušenosti, inspiraci a nápady, a rádi se zapojíte i do mimopracovních aktivit.

Co pro vás máme my:

- Stanete se členem týmu, který má důležitý vliv na fungování firmy tím, že přináší kvalitní způsob vedení a rozvoje novým i stávajícím zaměstnancům.
- Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky.
- Máte neomezené možnosti si na vlastní kůži vyzkoušet a pracovat s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi z oblasti telekomunikací.
- A firemní benefity? Těch máme spoustu, rádi Vám je představíme na osobním setkání, a klidně se můžete na ně podívat zde: https://od.o2.cz/prehledbenefitu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Masarykovo náměstí 2655, 530 02  Pardubice-Zelené Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

O2 Czech Republic a.s.

 

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Kateřina Metelková
Masarykovo náměstí 2655
530 02  Pardubice
Česká republika